Oszczędzanie
Blog o inteligentnym oszczędzaniu

mBank - oszczędzanie i inwestowanie

Opublikowano dnia Monday, 7 May 2007 przez Łukasz Jarzembowski

Właśnie ruszyłem z kolejnym serwisem internetowym - mBankier.pl

Ostatnio bardzo zainteresowałem się tematem inwestowania w fundusze inwestycyjne oraz innymi formami oszczędzania, których na polskim rynku nie brakuje… Postanowiłem więc zrobić o tym stronę :-)

Jako że jestem bardzo zadowolonym klientem mBanku, a zakup funduszy inwestycyjnych dokonywałem z eKONTa bez prowizji, chcąc polecać ten sposób oszczędzania nie mogłem wybrać innej domeny na serwis niż mBank­ier.pl :-)

Cały serwis zrobiłem sam od podstaw. No może niezupełnie, nie było przy tym tak duż o roboty jak Ci się zdaje :-) Wykorzystałem fragmenty kodów stworzonych wcześniej serwisów, w tym tego bloga :) Najpierw zbudowałem sobie prostego CMSa, póżniej layout, wprowadziłem treści (większość autorskich, część z programów partnerskich, jeden przedrukowany) i połączyłem wszystko do kupy… wyszło co wyszło….

Nie jest to może najszybszy sposób tworzenia stron WWW, ale za to daje dużo satysfakcji i pełną kontrolę nad zawartością serwisu (również nad kodem). Zastosowanie DIVów i CSSów pozwoliło zmniejszyć kod odpowiedzialny za prezentację strony poniżej 3KB! Oczywiście nie liczę pliku arkusza stylów oraz obrazków, które raz załadowane pozostają na komputerze użytkownika w pamięci podręcznej przeglądarki.

Obecnie serwis jest w “fazie beta” jeżeli masz jakieś uwagi co do działania serwisu skontaktuj się ze mną lub zostaw tutaj swój komentarz.

A na koniec… byłbym zapomniał… Serwis z założenia jest serwisem statycznym, tzn. terść generalnie pozostanie bez zmian, nie będzie rozwijany. Jednak swoje doświadczenia z inwestowaniem, przemyślenia, wiedzę itp. będę publikował na połączonym z serwisem blogiem (blog.mbankier.pl) - tym razem zbudowanym na Wordpressie (w celach eksperymentalnych, lepiej czuję się jako programista niż jako użytkownik ;-).

Dodano 3.10.2008:
PS. Od niedawna serwis promujący ofertę mBanku zmienił adres. Tutaj obecnie promuję ofertę mBank’u, a tutaj blog o inwestowaniu.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "mBank - oszczędzanie i inwestowanie"

    No related posts

Jeden komentarz do “mBank - oszczędzanie i inwestowanie”

  1. klapkowy napisał:

    Nie wierz w cuda.
    http://www.ropsont.pl to sprawdzony sposób na zarobek.

Skomentuj