Oszczędzanie
Blog o inteligentnym oszczędzaniu

Bank który płaci klientom…

Opublikowano dnia Tuesday, 26 August 2008 przez Łukasz Jarzembowski

Na prawdę niewiele jest banków, które płacą klientom… No, może odsetki z lokat można nazwać płaceniem, ale za wypełnienie ankiety lub założenie konta - z tym spotkałem się tylko raz w ciągu ostatnich 10 lat. I teraz spotykam się ponownie…

Uwaga! Oferta jest już nieaktualna. Konkurs zakończył się 25 listopada 2008.

Kiedy powstawało Inteligo, płacili 50 zł za założenie u nich konta. To była promocja roku i zagwarantowali sobie tym posunięciem bardzo wielu klientów. Ale to nic w porównaniu do tego, co znalazłem niedawno.

Powstaje nowy bank

Tak, bank o którym piszę dopiero powstaje. Nie ma jeszcze sprecyzowanej oferty, ale ma ambicję stać się najlepszym bankiem dla swoich klientów. Dlaczego o tym piszę? Bo możesz dostać 100zł za wypełnienie ankiety, która pomoże w sprecyzowaniu oferty banku.

Żeby nie było tak kolorowo, całej ankiety nie możesz wypełnić od razu, a 10 pytań (test wyboru) otrzymujesz partiami (kontrolują koszty, albo chcą zwiększyć świadomość marki;). Za każdą odpowiedź otrzymujesz gwarantowane 10 PLN.

Bądź co bądź, przez dwa tygodnie (konkurs trwa od 12 sierpnia) zarejestrowało się u nich ponad 40.000 osób. Na nagrody zostały więc do tej pory przeznaczone 4 miliony złotych, ale to nic w porównaniu z kapitałem własnym banku - 1,5 miliarda PLN.

Jestem więc przekonany, że to nie “lipa”, sam się zarejestrowałem i Tobie też to polecam… Chyba że 100zł to za mało za 15 minut Twojej “pracy” ;-) ….

Rejestracja działa z polecenia. Jeżeli chcesz, abym przesłał Ci zaproszenie wpisz poniżej swój adres e-mail:

Twój e-mail zostanie wykorzystany jednorazowo do przesłania Ci zaproszenia do banku i nie zostanie nigdzie udostępniony ani w żaden inny sposób eksploatowany. Jeżeli chcesz zapisać się na mój biuletyn - zrób to wykorzystując formularz po lewej stronie.

PS. Nawet jeżeli nie zamierzasz wziąć udziału w tym konkursie, podziel się tą informacją ze społecznością “wykopując” ten artykuł. Możesz to zrobić klikając w przycisk poniżej.

PPS. Zrób to nawet jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji. Nie martw się - nic nie stracisz. Nagród starczy dla wszystkich :-)

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Bank który płaci klientom…"

  No related posts

11 komentarzy do “Bank który płaci klientom…”

 1. artur napisał:

  cześć co byś zaproponował bym uwierzył w ten biznes?
  artur 518948220

 2. Łukasz J. napisał:

  To nie biznes, to jednorazowa promocja.
  Ale chyba warta poświęcenia kilku(-nastu) minut?

 3. tomek napisał:

  No wszystko ok ale każda zaproszona osoba to dla tego sprytnego pana kolejna szansa na wygranie nagród dodatkowych takich jak samochód, sam chętnie tak roześle

 4. Łukasz J. napisał:

  Tomek, jak masz ochotę - rozsyłaj :) Chyba nie jesteś psem ogrodnika co sam nie zje a drugiemu nie da?

 5. Anim napisał:

  * W celu odebrania nagród należy założyć konto osobiste w tym Banku po zakończeniu Konkursu - dla Uczestników Konkursu prowadzenie konta będzie całkowicie bezpłatne!

 6. Łukasz J. napisał:

  Właśnie otrzymałem informację, że niedługo zakończy się ta promocja. O tym, kiedy to nastąpi powiadomię w następnym komentarzu.

  Zachcam gorąco do rejestracji osoby, które nie lubią gdy pieniądze “przechodzą im koło nosa”.

 7. Łukasz J. napisał:

  Właśnie zakńczył się konkurs, o którym pisałem w tym wpisie.
  Dziękuję wszystkim osobom, które zarejestowały się z mojego polecenia :)

 8. Kamil napisał:

  Chcę sprobować jestem Ciekaw jak to co napisales przedstawia sie w Praktyce jesli jest tak jak mowisz przesle ci z zaronionego 100 zl 50 zl na twoje konto pozdrawiam i czekam na wiadomosc

 9. Krystyna napisał:

  TO DOBRZE ZAUFAC!!!
  krystyna1957@hotmail.com

 10. Piorun napisał:

  świetny artykuł, zapraszam też na moje forum finansowe: http://mimk.pl

 11. Kamil napisał:

  Teraz to już normalne, że bank płaci klientom, partnerom za rekomendowanie swoich usług. Taki Mbank teraz daje 50zł każdemu kto przyprowadzi im klienta.
  Promując np. ekonta, można zarobić niezłą średnią krajową miesiąc w miesiąc.

Skomentuj