Oszczędzanie
Blog o inteligentnym oszczędzaniu

Allegro lekarstwem na kryzys?

Opublikowano dnia Tuesday, 10 March 2009 przez Łukasz Jarzembowski

Podobno kryzys finansowy zadomowił się u nas na dobre. Coraz więcej ludzi traci pracę, ceny rosną itd. Piszę podobno, bo Ja osobiście jakoś szczególnie kryzysu nie odczuwam. No ale Ja jestem wyjątkiem, uniezależnionym od wielkich korporacji, kredytów itp. Cała reszta Polaków zapewne zaciska pasa i obawia się o swoją przyszłość.

Dla nich właśnie opublikowałem dzisiaj w swoim serwisie o aukcjach internetowych artykuł o oszczędzaniu dzięki serwisowi Allegro.pl. Zatytułowałem go Allegro lekarstwem na kryzys?

W skrócie artykuł opowiada o trzech sposobach poradzenia sobie z kryzysem dzięki prowadzeniu i uczestniczeniu w aukcjach internetowych Allegro. Poprzez kupowanie używanych przedmiotów zamiast nowych i wyprzedanie niepotrzebnych rzeczy z naszego domu możemy zaoszczędzić ok. 50% wydatków i zdobyć dodatkowe pieniądze.

Oczywiście porady z artykułu są ponadczasowe. Wcale nie musisz ograniczać się do ich stosowania jedynie w czasie kryzysu. Podjąłem jednak “kryzysową inicjatywę” ;) i postanowiłem promować aukcje na Allegro, których tytuły zaczynają się od słów kryzysowa wyprzedaż. Oznaczając w ten sposób swoje aukcje - możesz liczyć na większe zainteresowanie nimi potencjalnych klientów.

P.S. W artykule jest jeszcze jedna ciekawa porada jak zmniejszyć koszty utrzymania siebie i swojej rodziny dzięki aukcjom - prawdziwa TURBO-STRATEGIA AUKCYJNA. Zachęcam więc do przeczytania całego artykułu.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Allegro lekarstwem na kryzys?"

  No related posts

5 komentarzy do “Allegro lekarstwem na kryzys?”

 1. precelik napisał:

  To ja z innej beczki? Jak Ci idą zarobi na ww pp allegro? :P

 2. Łukasz Jarzembowski napisał:

  Dobrze, nie narzekam ;-)

 3. zajefajnyx napisał:

  Chcemy wiecej :D

 4. Oszczędzanie napisał:

  Tylko na Allegro trzeba poświęcić swój czas. Więc nie jest to tak proste jak piszesz.

 5. Łukasz Jarzembowski napisał:

  Na zakupy w zwykłym sklepie czy galerii też trzeba poświęcić czas. A wyobraź sobie, że miałbyś porównywać ceny pomiędzy 2-3 sklepami w dużym mieście…

Skomentuj